|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
1 stycznia 2025 , Pasaż pomiędzy pawilonami środkowym i południowym |
Pewnego razu, a było to w moich latach szkolnych, byliśmy w kilku z kolegami na tej galerii i nie chciało się nam iść do klatki schodowej, więc dla zgrywów po przekroczeniu bariery zjechaliśmy sobie po tych słupach na ziemię. Takie głupie pomysły przychodziły nam do głowy. ;-) 2025-02-15 21:51:20 (rok temu)
do blaggio.: U mnie w bloku byli tacy "Tarzani" którzy potrafili wejść na każde drzewo i nawet na ten budynek - uwaga - po jednym z dwóch metalowych słupów widocznych po prawej stronie - Nie dość, że sam słup był dosyć śliski to jeszcze przejście z niego na dach a potem zejście było już bardzo niebezpieczne. Ja nie miałem nigdy ani tyle odwagi ani sprawności żeby to zrobić choć zazdrościłem tym, którym udało się zobaczyć dach tej nieistniejącej już budowli :) 2025-02-16 00:30:55 (rok temu)
|
|
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 6 miesięcy 26 dni |