|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.69
sierpień 2011 , Obiekt wzniesiony w 1910 r. jako budynek szkolny. Wyremontowany w pocz. XXI w. Porównując do widoku archiwalnego widać, że zostały zmienione okna w szczytach. Odnoszę wrażenie, że zrobiono to przed 45 r., bo inaczej by to wyglądało w naszym wykonaniu. |
Zastanawiam się nad tymi szczytami, bo tam wszystko jest nowe. A może ich po wojnie w ogóle nie było i zostały przywrócone dopiero niedawno? 2013-06-08 13:37:01 (13 lat temu)
do WW: Faktycznie - góra budynku jakby "odcięta" i zbudowana na nowo - to widać dopiero jak się zerknie na stare zdjęcie. 2013-06-08 14:18:14 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 0 dni |