starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.47

Polska woj. śląskie Zabrze Dzielnica Śródmieście ul. Hagera Bronisława, dr Agrob-Eko

1 lutego 2012 , Tak wygląda już cały teren i można zadać sobie pytanie gdzie i jak usunięto tą całą maź, oleje i te inne chemikalia - moim zdaniem duża cześć tego jest w ziemi, tego nawet resztki śniegu nie zakryły można się tam wybrać i samemu zobaczyć.

Skomentuj zdjęcie
Trzeba byłoby ziemię wybrać. To się oblicza ile potencjalnie wylało się na grunt + czas oddziaływania etc.Ostatni taki obiekt w Wałbrzychu który był budowany od podstaw do gruntu na dwóch głębokościach wbudowywano takie mini silosy które miały wyłapywać chemikalia.
2012-02-04 22:01:51 (14 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
Oliwia - Ja nie wierze że tu kiedyś zastosują to co opisujesz. Przez tyle lat co tu wylano do gruntu tych chemikali ,to ziemia jest nasycona dość głęboko . Widziałaś na tych innych fotkach jak tam wyglądało. Jak tam biliśmy to w studzienkach kanalizacyjnych było pełno oleju, smarów itp. Tym się raczej nikt nie bawił z wyczyszczeniem (usunięciem ) ,podejrzewam że to zasypano i tak zostawiono Na wiosnę tam się wybiorę i sprawdzę i na pewno napisze o tym na FP.
2012-02-04 22:37:22 (14 lat temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 11 dni
Dodane: 3 lutego 2012, godz. 18:59:01
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 1200px x 783px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
3 pobrania
1229 odsłon
5.47 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
zakłady przemysłowe
Agrob-Eko
więcej zdjęć (16)
ul. Hagera Bronisława, dr
więcej zdjęć (328)
Dawniej: Konkordiastrasse (1905-1945)