|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.47
1 lutego 2012 , Tak wygląda już cały teren i można zadać sobie pytanie gdzie i jak usunięto tą całą maź, oleje i te inne chemikalia - moim zdaniem duża cześć tego jest w ziemi, tego nawet resztki śniegu nie zakryły można się tam wybrać i samemu zobaczyć.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 3 lutego 2012, godz. 18:59:01 Autor zdjęcia: piotr brzezina Rozmiar: 1200px x 783px Licencja: CC-BY-SA 3.0
3 pobrania 1231 odsłon 5.47 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina Obiekty widoczne na zdjęciu
Agrob-Eko więcej zdjęć (16) ul. Hagera Bronisława, dr więcej zdjęć (328) Dawniej: Konkordiastrasse (1905-1945) |