|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
Lata 1950-1958 , Targowisko przy Bóżniczej. W głębi widoczna (zburzona w 2017) kamienica na rogu ulic Piotra Skargi i obecnego Bulwaru Narwiku. |
2025-10-13 18:57:11 (8 miesięcy temu)
do Twoj Sacz: Słusznie, dziękuję, NAC pozostał z innego zdjęcia. 2025-10-14 06:14:00 (8 miesięcy temu)
|
|
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 1 dzień |