|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.78
Lata 1968-1970 , Radzymin, miejski klub dyskusyjny pod pomnikiem Kościuszki.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 14 lutego 2012, godz. 16:27:21 Źródło: Zbiory Prywatne Autor: M. Raczkowski ... więcej (515) Rozmiar: 1002px x 716px
8 pobrań 3953 odsłony 5.78 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Mariusz Brzeziński Obiekty widoczne na zdjęciu
Pomnik Tadeusza Kościuszki więcej zdjęć (6) Zbudowano: 1920 \"W Radzyminie, odświętnie przybranym chorągwiami narodowemi i zielenią, odbyła się w niedzielę uroczystość odsłonięcia pomnika Kościuszki dłuta St. Pawlaka. Po sumie uformował się pochód, który ruszył na miejsce obchodu odsłonięcia. Nad wieczorem odbył się w starostwie bankiet, podczas którego toastowano i wiwatowano na cześć Naczelnika Państwa. Podczas uroczystości zebrano podpisy na 300 tys. mk. na pożyczkę Odrodzenia.\" (\"Ziemia Brzeska\", 23 maja 1920 r.) pl. Kościuszki Tadeusza więcej zdjęć (62) |