|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
12 marca 2019 , Widok na Równicę i Kępkę Wysznią od strony sklepu Lidl przy ul. ks. L. Kojzara. Obecnie nie da się już wykonać podobnego zdjęcia. Za przystankiem i ogrodzeniem powstał nowy obiekt handlowo - usługowy, który zasłonił ten widok. |
Sors. Chciałem powiedzieć że mam ładniejszy widok z okna. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja 2025-12-05 20:52:13 (6 miesięcy temu)
|
|
Na stronie od 2014 styczeń
12 lat 5 miesięcy 7 dni |
![]() |
góry
|