|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.07
2010 , Skrzyżowanie ulic Grodowa ,Oswobodzenia i Nad Stawem. |
Chyba Grodowej, o ile nie chodzi o wybitnego botanika radzieckiego N. Grodowa. 2012-03-05 16:22:16 (14 lat temu)
Ulica nazywa się Grodowa. 2012-03-11 23:28:27 (14 lat temu)
Opis poprawiony. 2012-03-12 17:40:26 (14 lat temu)
do kodens79: Kodensie, naprawdę uważasz, że ulica nazwana jest na cześć mężczyzny o nazwisku Grodow? 2012-03-14 01:14:52 (14 lat temu)
Do kodens79 Czy zdradzisz jakiego używasz programu do tworzenia panoram, 2012-03-14 07:39:02 (14 lat temu)
Panorama Maker 4. Przecież pisze jak byk Grodowa a nie Grodow! 2012-03-14 12:05:17 (14 lat temu)
do kodens79: Rany, może ktoś inny koledze wyjaśni, bo ja nie mam siły. 2012-03-14 12:17:23 (14 lat temu)
do kodens79: Jak ulica Grodowa to skrzyżowanie ulicy Grodowej z.... :)) 2012-03-14 12:21:43 (14 lat temu)
do kodens79: Ulica nazywa się Grodowa, więc skrzyżowanie ulic Grodowej, Oswobodzenia i Nad Stawem. 2012-03-14 12:22:13 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 17 dni |