starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.77

Polska woj. małopolskie powiat bocheński Bochnia ul. Kościuszki

16 stycznia 2011 , Ul. Kościuszki , widok na Plac Gen.Pułaskiego

Skomentuj zdjęcie
"s_mile* 2012-03-12 22:26:10
6 za niebo, minus za czerwone światło"

bardzo wysoka ocena , dziękuję .zdjęcie zrobione o 16,22 czyli po zachodzie słońca jakieś 30 minut (aparat miał ustawiony czas letni) obiektyw podobno najlepszy zoom szerokokątny na tej planecie :)

obróbka , by miało szansę TU przetrwać :)

2012-03-13 05:36:30 (14 lat temu)
s_mile
+2 głosów:2
do x xx: Moje żarty - w odróżnieniu od Twoich - bywają ciężkie ;-). A zdjęcie mi się bardzo spodobało.
A przy okazji prośba, jeśli jeszcze będziesz zamieszczał jakieś fotki z tym placem w roli głównej: nazwisko generała brzmi "Pułaski" (poprawiłem ten i inne podpisy).
2012-03-13 17:12:19 (14 lat temu)
do s_mile: "Tadeusz Kościuszko i Kazimierz Puławski-bohaterami Polski Ameryki "

Masz rację ale byków w Necie multum
dzięki , zrewanżuję się :)
2012-03-13 17:25:37 (14 lat temu)
do x xx: Zabrzmiało jak grożba ;-)
Ale owszem, trzymam za słowo - zrewanżuj się. Ocenami zdjęć baz taryfy ulgowej i sentymentów, za to z komentarzami wskazującymi błędy i niedoróbki oraz sugestiami co należałoby Twoim zdaniem inaczej. Takie uwagi są dla mnie cenne. Pzdr
2012-03-13 17:32:47 (14 lat temu)
do s_mile: ja jestem wdzięczny i to nie groźba , wiesz jakiego wstydu bym się nażarł , daję link znajomym by podziwiali jaki to ze mnie ważny redaktor i co kompromitacja , mam zdjęcie z nazwą placu i mialem je wkleić ale jest tam kobieta i nie wiem czy jej to potrzebne , tam jest dworzec autobusowy, może przyjechała do kochanka i byłby dowód rzeczowy :)
2012-03-13 17:42:59 (14 lat temu)
s_mile
+1 głosów:1
No szwendają się te ludziska i w kadr włąża... :-D
Na Jasnej Górze przynajmniej mniejsze prawdopodobieństwo, że do kochanka ;-)
Ja znajomych odsyłam na Picasę, tam jak się rozwija dane o zdjęciu jest pozycja "Artysta" :-D
2012-03-13 17:46:30 (14 lat temu)
do x xx: Na większości fotek są ludzie, jak będziemy się obawiać skandalu rodzinnego lub czyjegoś rozwodu to stronka byłaby pusta. A ta kobieta mogła też przyjechać np.po buty dla dziecka :)
2012-03-13 18:45:14 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Witaj , koleżanko , ja tam wolę przeczekać aż się tłumy przewalą , w lecie to od 3 rano można robić zdjęcia , jeżeli stoi samochód przed budynkiem to robię zdjęcie ale czekam na okazję kiedy samochodu nie będzie. Może to nieroztropne bo ilez emocji wzbudzają Warszawy , Syreny czy Mikrusy , ale to były nasze samochody :) , ludzie to teraz ryzyko , wolę bez.
2012-03-13 18:51:46 (14 lat temu)
x xx
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 24 dni
Dodane: 12 marca 2012, godz. 20:51:08
Autor zdjęcia: x xx
Rozmiar: 1200px x 800px
Aparat: NIKON D700
1 / 60sƒ / 6.3ISO 160014mm
2 pobrania
1020 odsłon
5.77 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia x xx
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Kościuszki
więcej zdjęć (69)