|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.95
sierpień 1989 , "Świetlikowcy" w Zakładach Koksowniczych "Zdzieszowice". |
Yanek? 2015-10-10 23:33:54 (10 lat temu)
do mar: Nie, nie to jest Mirek. Mnie obaczyć można tutaj ;) 2015-10-11 06:05:32 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 11 dni |
![]() |
zakłady przemysłowe
|