Forum Skyscrapercity, zdjęcie 1300px:
Duże zdjęcie - link bezpośredni:
Blog: Miniatura podlinkowana do dużego zdjęcia na fotopolsce:
Duże zdjęcie: link do zdjęcia:
Miniatura: link do miniatury:
Na pierwszym planie ulica Szczecińska i przystanek "Szczecińska / Mazurska" w stronę ulicy Sandomierskiej. Z tego co pamiętam, wcześniej ten przystanek nazywał się "Szczecińska / Sandomierska". Wiata na przystanku powstała dopiero kilka lat temu, a wcześniej, istaniał tylko słupek, wciąż ukryty między drzewami za wiatą.
Obecnie, z przystanku jeżdżą 3 linie autobusowe:
- linia Z -> CEDZYNA / CMENTARZ
- linia 8 -> KAMPUS UJK
- linia 50 -> CENTRUM / ONKOLOGII