|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.9
Lata 1968-1970 , Beskid Śląski. Widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. |
Potrzebna pomoc w lokalizacji. Mi widoczne zabudowania nic nie mówią. 2012-06-16 22:07:51 (14 lat temu)
To widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. 2015-11-27 10:43:18 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 14 dni |