|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1964-1965 , Wisła. "Promenada nad Wisłą". |
Most w ciągu ul. Ustrońskiej. W tle widoczny poprzednik Hotelu Gołębiewski. 2012-07-17 14:12:51 (13 lat temu)
Dzięki za lokalizację. 2012-07-17 15:57:33 (13 lat temu)
do Cristoforo: Dopiero teraz trafiłem na to zdjęcie. To nie jest most w ciągu ul. Ustrońskiej. To jest most w Wiśle Dziechcince, tzw. "Oazie", prowadzący od dzisiejszego ronda przy stacji "Orlen" w kierunku na Wisłę Malinkę i Czarne. W lewo za mostem jest ul. Konopnickiej, w prawo ul. Wyzwolenia. Dom wczasowy widoczny wśród drzew to ten obiekt: (zresztą pocztówka też przez Peża zamieszczona). Poprzednik Hotelu Gołębiewski nigdy nie został uruchomiony. Stał zbudowany z czerwonej cegły, nieotynkowany i niszczał, dopóty, dopóki cały nie został wchłonięty przez potężna bryłę Hotelu. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kropeczka 2014-11-15 18:58:09 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 13 dni |
![]() |
mosty
|