|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.54
3 sierpnia 2012 , Przy ulicy Wschodniej w Opolu zachodzą pozytywne zmiany, zdewastowany bardzo długo teren po byłej elektrociepłowni miejskiej zdominowany był tylko przez pozostawiony jej komin, który posłużył za maszt telekomunikacyjny. Obecnie w szybkim tempie powstają tu wokół olbrzymie hale, nowego zakładu produkcyjnego "SELT".Skomentuj zdjęcie
|
0 pobrań 2842 odsłony 5.54 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia foxi Obiekty widoczne na zdjęciu
SELT Sun Protection Systems więcej zdjęć (6) Zbudowano: 2012 Dawniej: Elektrociepłownia miejska ul. Wschodnia więcej zdjęć (96) Dawniej: Weiden Strasse, Marcelego Nowotki Poprzednia nazwa, ul. Marcelego Nowotki, została zniesiona uchwałą Rady Miasta z 12 marca 1991 r. |