|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.55
12 czerwca 2012 , Widok na wikariat z wieży kościelnej.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 26 września 2012, godz. 23:54:06 Autor zdjęcia: Matesh Rozmiar: 1400px x 933px Aparat: Canon EOS 500D 1 / 80sƒ / 6.3ISO 10047mm
0 pobrań 1819 odsłon 5.55 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Matesh Obiekty widoczne na zdjęciu Wikariat więcej zdjęć (3) Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny więcej zdjęć (19) Architekt: Stanisław Marzyński Zbudowano: 1957-1965 Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, według projektu arch. Stanisława Marzyńskiego z Warszawy, zbudowany został w latach 1957-1965, dzięki darom z parafii, diecezji i od ofiarodawców z zagranicy, staraniem księży: Adama Sochy i Józefa Słabego. Kościół jest budowlą trójnawową, zbudowaną z piaskowca ul. 1 Maja więcej zdjęć (64) |