|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.85
Lata 1968-1969 , Na Pilicy. |
Wypożyczalnia kajaków przy moście im. Tadeusza Buka nad Pilicą, ul. Hubala. Ten jasny budynek z lewej, wykonany w rzeczywistości z betonu istnieje jako ruina do dziś, po drewnianej altanie ślad nie pozostał. 2014-02-10 11:42:36 (12 lat temu)
do Temistokles: Rozumiem, że wypożyczalnie nie istnieje? 2014-02-12 14:30:52 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Już znalazłem pod innem zdjęciem 2014-02-12 14:55:42 (12 lat temu)
Wypożyczalni nie ma od dawna, ruina stoi do dziś. 2014-02-12 15:54:45 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 17 dni |