|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1968-1969 , Beskid Śląski. Widok z przełęczy Przegibek. |
Wydaje mi się, że na zdjęciu nie widać Beskidu Śląskiego. Albo Beskid Mały albo Żywiecki - w zależności, która to przełęcz o nazwie Przegibek. 2016-04-17 15:29:00 (10 lat temu)
do Krzyś_: To Przegibek w Beskidzie Małym. Widok w stronę Bielska Białej. Chyba widać też B. Śląski- na ostatnim planie po lewej. :-) 2024-11-26 15:21:28 (rok temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 14 dni |