|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1967-1968 , "Pawilony handlowe przy ul. Feliksa Dzierżyńskiego". |
Pamiętam, że seria nocnych widoków Wrocławia z rozmytymi smugami świateł drukowana była w Bułgarii. Gdybyś skanując trafił na podobną nietypową informację, dopisz, proszę. Swoją drogą niektóre drukarnie to jakoś po linii dostawały zlecenia:). 2012-10-14 12:18:15 (13 lat temu)
do Danuta B.: To też jest Fotoizdat. Warszawskie podobnie - druk bułgarski. 2012-10-14 13:43:12 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 17 dni |