starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.33

Polska woj. dolnośląskie powiat strzeliński Strzelin ul. Kamienna V Wydział Ksiąg Wieczystych / Zakład Rehabilitacji Leczniczej

10 października 2012 , Górny, najbardziej charakterystyczny fragment budynku, w którym mieszczą się - Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie, V Wydział Ksiąg Wieczystych sądu strzelińskiego i Zakład Rehabilitacji Ruchowej prowadzony przez Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn". Kiedyś nasz kolega Gregorr chodził tu do szkoły podstawowej, gdzyż umieszczono tu oddziały 1-3 . Przed wojną natomiast mieścił się tu urząd pracy.

Skomentuj zdjęcie
Fotozagadka ze Strzelina
2012-11-10 20:42:46 (13 lat temu)
mogę?? mogę?? ;-)
2012-11-10 21:00:43 (13 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do gregorr: Poczekaj trochę, daj szansę ludziom z prowincji ;)
2012-11-10 21:08:03 (13 lat temu)
mar
do ZPKSoft: A jest ten obiekt na stronie?
2012-11-10 23:13:55 (13 lat temu)
2012-11-10 23:18:08 (13 lat temu)
mar
Tereska wygrała drugi worek ziemniaków :)
2012-11-10 23:19:37 (13 lat temu)
TW40
+3 głosów:3
do mar: Będą frytki albo placki ;-)
2012-11-10 23:25:23 (13 lat temu)
Eugeniusz S.
+2 głosów:2
do TW40: Kartoflona
2012-11-10 23:27:31 (13 lat temu)
do TW40: Niestety to nie to. Dobrze widać, że są inne okna i inaczej rozmieszczone. Inne też wykończenie budynku. Obiekt jest na stronie.
2012-11-11 09:36:40 (13 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
2012-11-11 10:44:52 (13 lat temu)
do pawulon: Trafione ! Moje gratulacje. Czyli worek ziemniaków powędruje do Wrocławia :))) A już myślałam, że będzie potrzebna podpowiedź. Obiekt bardzo ciekawy, dziś wrzucę jego kolejne zdjęcia.
2012-11-11 11:30:52 (13 lat temu)
do pawulon: Odebrałeś mojego mejla sprzed kilku dni ?
2012-11-11 11:59:57 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Jeden worek na frytki w zupełności wystarczy ;-) Trochę się Wam tego neogotyku w tym poturbowanym przez wojnę Strzelinie zostało...
2012-11-11 12:06:01 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Nie miałem w skrzynce nic od Ciebie w okresie ostatniego tygodnia :(
2012-11-11 12:12:35 (13 lat temu)
do TW40: Na szczęście coś zostało. Szykować następne zagadki ? Może na frekwencję wpłynie zmiana nagrody ?
2012-11-11 12:14:15 (13 lat temu)
do pawulon: Wysłany 4 listopada, teraz poszedł ponownie. Dotyczy spraw FP, jednego z jej obiektów.
2012-11-11 12:17:45 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Doszło, odpisałem ;)
2012-11-11 13:35:34 (13 lat temu)
do pawulon: Minus niechcący ode mnie :(
2012-11-11 14:02:22 (13 lat temu)
do ZPKSoft: ;))
2012-11-11 14:36:35 (13 lat temu)
TW40
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Nagroda super! Nie zmieniać...Jak się wyczerpią ziemniaki może być słoik kiszonej kapusty ;-)
2012-11-11 14:53:48 (13 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do TW40: Nie ma sprawy, kapusty są całe beczki ;)
2012-11-11 17:21:10 (13 lat temu)
ZPKSoft
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 20 dni
Dodane: 10 listopada 2012, godz. 20:03:00
Autor zdjęcia: ZPKSoft
Rozmiar: 1400px x 1050px
Licencja: CC-BY-NC-ND 3.0
0 pobrań
788 odsłon
5.33 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1880
Dawniej: Budynek garnizonowy (ujeżdżalnia), Urząd Pracy, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Ośrodek Pomocy Społecznej

Budynek postawiony ok. 1880 r., pierwotnie mieściła się tu garnizonowa ujeżdżalnia, następnie Urząd Pracy a po II wojnie światowej Szkoła Podstawowa nr 3. Teraz z pomieszczeń korzysta Wydział Ksiąg Wieczystych oraz placówka rehabilitacyjna.


ul. Kamienna
więcej zdjęć (510)
Dawniej: Steinbruchweg