Forum Skyscrapercity, zdjęcie 1300px:
Duże zdjęcie - link bezpośredni:
Blog: Miniatura podlinkowana do dużego zdjęcia na fotopolsce:
Duże zdjęcie: link do zdjęcia:
Miniatura: link do miniatury:
Zwróćcie uwagę na to, że jest to miejscowośc na uboczu, nie na głównej trasie a dojazd piekną szosą o z daleka widocznym oznakowaniu poziomym! Przystanek autobudowy murowany, jest gdzie się schronić w oczekiwaniu na autobus... i są tacy którzy twierdzą że nic się w Polsce na lepsze nie zmienia!!!