|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
1910 , Budynek Muzeum Higienicznego został zbudowany w latach 1908-1909 według projektu Brunona E. Paprockiego. W okresie 1932-1967 r. znajdowało się w nim Muzeum Regionalne, a od 1968 r. Muzeum Górnictwa Rud Żelaza -Oddział Muzeum w Częstochowie.Skomentuj zdjęcie
|
8 pobrań 2968 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia mar Obiekty widoczne na zdjęciu
Park im. Stanisława Staszica więcej zdjęć (26) ul. 7 Kamienic więcej zdjęć (448) |