|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
lipiec 1973 , Na terenie strażnicy WOP w Zebrzydowicach znajdowała się drewniana wieżyczka obserwacyjna. Jej przeznaczenie szkoleniowe lub może tylko ozdobne nie przeszkadzało mi w trenowaniu wspinaczki po drabinie. |
Wygląda jak miniatura. 2013-02-04 08:05:59 (13 lat temu)
do czesil: Ożywiała wystrój terenu strażnicy. 2013-02-04 09:11:02 (13 lat temu)
Dlaczego ozdobne? To bardzo porządna wieżyczka, platforma wartownicza, doskonale chroniąca przed deszczem. Doskonałe pole obserwacji. Doskonała ochrona przed wilkami, dzikami i nieźwiedziami. 2020-06-09 11:48:45 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 14 dni |