starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 23 głosy | średnia głosów: 5.99

Polska woj. śląskie powiat raciborski Racibórz Centrum ul. Podwale Fabryka Cukrów i Czekolady "Ślązak"

Lata 1955-1959 , Samochód produkcji NRD AWZ P70 rok produkcji 1955-1959 stojący przed zabudowaniami nieistniejących już zakładów słodyczy, "Ślązak".

Skomentuj zdjęcie
Wygląda na skrzyżowanie Podwale/Mickiewicza - dzisiejszy Kaufland. Patrz
2013-02-19 16:24:50 (13 lat temu)
Donio, czy mógł byś opisy pod zdjęciem zaczynać z dużej litery? Będziemy wdzięczni, prof. Miodek również ;)
2013-02-19 17:06:50 (13 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do pawulon: Bo już nam się znudziło poprawianie:).
2013-02-19 17:45:31 (13 lat temu)
do Danuta B.: W rzeczy samej ;)
2013-02-19 17:59:12 (13 lat temu)
sory za te błędy ale tak to wygląda jak sie żyję od prawie 25. lat za granicą, ale postaram się
2013-02-19 18:30:25 (13 lat temu)
esski
+1 głosów:1
do Dominik C.: Nie ty jedyny ....i zapewne nie ostatni :)
2013-02-19 18:41:23 (13 lat temu)
Julo
+3 głosów:3
do pawulon: Poprawiłem ja. I poprawiłem"tą datę" na "tę datę".
2013-02-19 22:52:54 (13 lat temu)
Po prawej NRD-owskie cudo motoryzacji => P-70, protoplasta Trabiego.
Najbardziej mnie śmieszyła dźwignia biegów, była to wystająca z deski rozdzielczej wajcha zgięta raz pod kątem prostym, uchwyt to miała zdaje się taki, jak uchwyt kierownicy od roweru ;-))
2013-02-19 23:20:35 (13 lat temu)
† Yanek
+1 głosów:1
do Stenek: Cudem tego pojazdu to była karoseria czy bardziej, materiał do niej użyty niźli jakaś tam "wajcha" ;) Ale koniec końców, miało cztery koła?, miało, silnik był?, był, kierownica była?, no tez była ... czyli jednak samochód :)))
2013-02-20 06:03:27 (13 lat temu)
2013-02-20 08:41:33 (13 lat temu)
do † ☻: Super są te zdjęcia, fajnie widać tą wajchę od biegów
2013-02-20 14:57:01 (13 lat temu)
HR - woj. opolskie, powiat raciborski. Widać, że na szybie oszczędnie, tylko jedna wycieraczka. Bagażnik nie powalający funkcjonalnością, za tylną kanapą Podobny, bratni, raciborski :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-02-23 12:27:29 (13 lat temu)
do YouPiter: Nie wiem czy pamiętacie, ale w latach 60-tych i 70-tych panowała plaga złodziei wycieraczek samochodowych.
2013-02-24 13:42:20 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Tego akurat nie pamiętam, bom za tow. E2rda urodzony, ale za to w latach 80 koła samochodowe były ,,chodliwe" i to te popularne. Pamiętam jak tato chciał mnie odwieźć na korepetycje z matmy w niedzielę do ZSŁ na Hauke - Bossaka.... a tu - suprise - koła zapasowego w maluchu brak :)
2013-02-24 14:14:20 (13 lat temu)
do YouPiter: Dobrze że choć zostały koła "zasadnicze"...
2013-02-24 14:21:08 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Auto z drewnianą ramą..
2013-02-24 14:27:06 (13 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: ... i duroplastem jako ,,obudowa".
2013-02-24 18:14:02 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jak wiadomo i na te stosowano specjalne zabezpieczenia, pamiętam korek wlewu paliwa w maluchu miał podłużny otwór na wsunięcie blachy, którą to zamykano w drzwiach samochodu. Czyli spryciarz chcąc się przymierzyć do baku, musiał sforsować najpierw drzwi od kierowcy :)
2013-02-24 18:20:29 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do YouPiter: Oryginalny włoski korek nie miał żadnego zabezpieczenia, podobnie klapa silnika nie miała zamka.
2013-02-24 19:15:30 (13 lat temu)
YouPiter
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: No coś takiego pierwsze słyszę, a zamek w klapie chromowany, to nie był pierwszy ? Przecież taki już był od początku zamek z wkładką :)
2013-02-24 19:22:29 (13 lat temu)
do YouPiter: Jaśniej się może wyrażę - 126 produkowane we Włoszech w pierwszych latach produkcji nie posiadały zamkana kluczyk (jedynie kwadratowy przycisk), natomiast polskie 126p miały zamki od początku. W póżniejszych latach całość klamek do fiacików (montowanych w Polsce i w Italii) poczhodziła z zakładu nr 7 FSM w Sosnowcu (obecne Magnetti Marelli) i wszystkie już posiadały zamki.
2013-02-24 22:56:42 (13 lat temu)
Stenek
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: FSM Sosnowiec produkowała też lampy samochodowe
2013-02-25 16:19:51 (13 lat temu)
Tablice rejestracyjne 1956+ (moda 1960+).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2025-09-06 16:47:00 (9 miesięcy temu)
do Stenek: Trabi miał tak samo. "System zmiany biegów: klamkowy" ;)
2025-09-06 19:24:41 (9 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Nie do końca.
Rama do której mocowany był silnik i elementy zawieszenia była stalowa. Drewniany natomiast był szkielet nadwozia, łącznie ze słupkami do których były mocowane zawiasy drzwi, stąd wkręty tych zawiasów się luzowały i z czasem nawet dokręcanie nie pomagało. Skuteczną naprawę przeprowadzał stolarz wiercąc w słupkach otwory w które wklejał dyble z twardego drewna.
Zresztą całe auto było nietrwałe i przy przebiegu 20.000km silnik często wołał o naprawę główną...
2025-09-06 19:33:58 (9 miesięcy temu)
Dominik C.
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 9 dni
Dodane: 19 lutego 2013, godz. 6:46:19
Autor zdjęcia: Dominik C.
Rozmiar: 1463px x 909px
21 pobrań
6263 odsłony
5.99 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Dominik C.
Obiekty widoczne na zdjęciu
zakłady przemysłowe
Zbudowano: 1898
Zlikwidowano: 1999
Dawniej: Goldsiegel, Kakao- und Schokoladenfabrik
W 1938 roku Martin Piersch, przedsiębiorca z Lipska kupił od Marii Tschauder zabudowania dawnej fabryki mebli. W budynkach urządził fabrykę czekolady Goldsiegel, Kakao- und Schokoladenfabrik - Złota Pieczęć, Fabryka Kakao i Czekolady. Fabryka przetrwała wojenną zawieruchę i już w 1945 roku wznowiła produkcję, jako Fabryka Cukrów i Czekolady „Ślązak". W latach 90. XX wieku zaprzestano produkcji słodyczy, a po Powodzi Tysiąclecia zabudowania rozebrano. Dziś na jej miejscu stoi market Kaufland.
ul. Podwale
więcej zdjęć (111)
Dawniej: Niederwallstrasse, 3 Maja, Hanki Sawickiej
Ulica Podwale była częścią drogi okrążającej miasto po zewnętrznej stronie murów - Um die Stad Rum. Po zburzeniu umocnień w XIX wieku nadano jej nazwę Niederwallstrasse, czyli ulica Dolnych Wałów. Po II wojnie światowej, przez krótko miała nazwę 3 maja, jednak ze względu na niepoprawność polityczną przemianowaną ją na Hanki Sawickiej. Po przemianach, na początku lat 90. po raz trzeci w ciągu półwiecza nastąpiła zmiana nazwy ulicy. Tym razem na historycznie uzasadnione Podwale.
ul. Mickiewicza Adama
więcej zdjęć (471)
Dawniej: Bahnhofstrasse, Domstrasse, Adolf Hitler Strasse
Ulica Mickiewicza wychodzi z południowego naroża Rynku w stronę wschodnią w kierunku dworca kolejowego. Dawniej odcinek od Rynku do ulicy Młyńskiej nazwany był Domstrasse a więc ulica Kapitulna, Kolegiacka. Nazwa ta wiązała się z kapitułą kolegiacką przeniesioną do kościoła farnego w 1416 roku. Odcinek od Młyńskiej do Zborowej stanowił Plac Zborowy (Zborplatz). Nazwa wzięła się od pierwszego w Raciborzu zboru protestanckiego, jaki znajdował się nieopodal. Przed zburzeniem murów miejskich przy placu kończyło się miasto. Po otwarciu linii kolejowej i przebiciu murów, odcinek od dawnych murów miejskich do dworca nazwano Banhofstrasse.
W latach 30. XX wieku Cała ulica, od Rynku do dworca otrzymała nazwę Adolfa Hitlera, natomiast po wojnie przemianowano ją na Mickiewicza.