|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1960-1970 , Bar Oaza. Zdjęcie nadesłane przez dobrego człowieka imieniem Staszek, któremu bardzo dziękujemySkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 1 marca 2013, godz. 19:10:25 Źródło: Zbiory własne - Fotopolska.Eu Rozmiar: 1400px x 957px Aparat: CanoScan 5600F
9 pobrań 3672 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia mamik Obiekty widoczne na zdjęciu Autostrada A4 (woj. dolnośląskie) więcej zdjęć (203) Zbudowano: 1936-2016 Dawniej: Reichsautobahn 9 O autostradzie -> br />Autostradę przechodzącą "pod" Wrocławiem zaczęto budować w 1934 roku. Miała łączyć Saarbrucken-Karlsruhe - Moguncję - Fuldę - Erfurt - Drezno - Legnicę -Wrocław - Opole - Bytom. Pierwszy odcinek na którym rozpoczęto w 1934 roku pracę to Legnica - Wrocław. Pracami kierowało powołane we Wrocławiu Główne Kierownicto Budowy. bonczek/hydroforgroup/2007 |