|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.94
Lata 1974-1975 , Szczyrk. Wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne. |
Widać podział ról i tylko jedna osoba przyjechała ta naprawdę na odpoczynek i odpoczywa. Stojący pan zapewne pomoże jej w miarę szybko i bezpiecznie ,,opuścić" krzesełko wyciągowe a siedzący pan dopiero co ,,wsiadłym" na wyciąg strzeli pamiątkową fotkę. Pocztówka sytuacyjna :) 2013-04-26 11:58:38 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 17 dni |