|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1976-1978 , Szczyrk. Stacja pośrednia wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne. |
Nie mam pojęcia czyjej produkcji był widoczny pojazd gąsienicowy. Ktoś z Was wie ? 2013-04-25 21:57:52 (13 lat temu)
do PEŻ: Coś mi tam świrgoli iż jest/był to ratrak produkcji bratniej Czechosłowacji. 2013-04-25 22:29:30 (13 lat temu)
do esski : Zainteresowałem się sprawą. Rzeczywiście był (i nadal działa) czechosłowacki producent Kovosport z Trzyńca. Tym niemniej ten na zdjęciu to zachodnioniemiecki Kässbohrer z Ulm: 2013-04-25 23:01:17 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 14 dni |
![]() |
stacje
|