starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 19 głosów | średnia głosów: 5.82

Polska woj. małopolskie powiat bocheński Bochnia ul. Kościuszki

14 kwietnia 2013 , Ul. Kościuszki, widok z Rynku, po lewej budynek muzeum i sądu.

Skomentuj zdjęcie
ZPKSoft
+5 głosów:5
Ja wolę kolorowe. Zgodnie z zasadą, że mężczyźni zwracają większą uwagę na kształt a kobiety na kolor :)
2013-05-19 19:02:26 (13 lat temu)
x xx
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Fakt ze współczesne aparaty, o ile nie przeprogramujemy ich na BW rejestrują obraz w kolorze, nie powinien obierać radości cieszenia się ze zdjęć czarno białych, czyli mojego "pierwszego razu", z moją pierwszą miłością, fotografią. Zwykle na wspomnienie jakiegokolwiek pierwszego razu, człowiek popada w zadumę, bądź nachodzą go wspomnienia, niekoniecznie dające powód do dumy.
2013-05-19 19:17:14 (13 lat temu)
Danuta B.
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Jak cytował niedawno Festung - mężczyźni rozróżniają trzy kolory: ch...jowy, pedlaski i fajny. My, kobitki, mamy dużo większe spektrum, prosimy zatem o używanie pełnej palety, nie tylko jednego z tych trzech:).
2013-05-19 19:25:14 (13 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do x xx: Czy to skutkiem zadumy nad pierwszym razem, sygnatura się wydłuża?
2013-05-19 19:26:46 (13 lat temu)
do Danuta B.:
tu wyżej pełna paleta, co do sygnaturki, to nie bardzo wiem o co chodzi :)
2013-05-19 19:30:40 (13 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do x xx: Kiedyś był tylko Zygmunt Kaczmarek teraz dodana Bochnia.
2013-05-19 19:32:06 (13 lat temu)
do ZPKSoft: a, racja, to zabieg marketingowy, mam jeszcze trzy dodatkowe imiona, mogę dodać.
2013-05-19 19:37:04 (13 lat temu)
do x xx: Nie zapomnij o dacie:).
2013-05-19 19:38:30 (13 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do x xx: A ja poproszę o rozmiar ...buta ;)
2013-05-19 19:39:34 (13 lat temu)
x xx
+1 głosów:1
do Danuta B.: generalnie to nie chcę by nieopatrznie ktoś mnie przypisał do najliczniejszej tu grupy wrocławskiej, która jest nienagannie fotopolska, ja zaś mam skłonności do "foto manowców" .
Dla Zosi rozmiar buta podaję, 42,5
2013-05-19 19:43:11 (13 lat temu)
† KazimierzP
+1 głosów:1
Dobre B/W dodaje zdjęciu szlachetności i w sumie uniwersalności bo kolory potrafią się zmieniać!
2013-05-20 16:08:46 (13 lat temu)
x xx
+1 głosów:1
do † KazimierzP: zgadzam się, nie należy się ograniczać w końcowym "dzieła kształcie", chyba że brak koncepcji co do dzieła, wtedy biada twórcy, dziełu biada.
Kilka dni będę sieciowo nieobecny, do widzenia, w sieci.
2013-05-20 16:34:44 (13 lat temu)
do Danuta B.: - Jaki pani sobie życzy samochód? - Czerwony, może być niebieski. - Ja o markę pytam.... - Wszystko jedno, byle nie czarna.. :-)
2013-05-20 16:57:02 (13 lat temu)
do Mikrob: To to nie może być ford T!
2013-05-21 07:47:30 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Wydaje mi się, że były czerwone lub niebieskie. :-)
2013-05-21 15:11:00 (13 lat temu)
x xx
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 24 dni
Dodane: 19 maja 2013, godz. 18:11:57
Autor zdjęcia: x xx
Rozmiar: 1300px x 867px
Aparat: NIKON D700
1 / 100sƒ / 8ISO 20028mm
5 pobrań
1904 odsłony
5.82 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia x xx
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Kościuszki
więcej zdjęć (69)