|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 5.94
19 maja 2013 , Na sklepieniu nawy północnej (starszej) kościoła św. Wawrzyńca odnaleźliśmy starą inskrypcję. Odnosi się do roku 1612, kiedy to doszło do rozbudowy świątyni i powiększenia jej o nawę południową. Niestety słabe oświetlenie nie pozwoliło na pokazanie tego w pełnej krasie. |
Jak Wam się udało tak wyostrzyć ten szczegół z sufitu ? (No i wypatrzeć :) 2013-05-26 14:50:11 (13 lat temu)
do edek_: Odpowiedni zoom plus pseudo HDR. A wypatrzeć? Przypadek :) 2013-05-26 14:57:18 (13 lat temu)
Ja odczytałem 1645 no ale Ty masz dostęp do oginalnego pliku . No tak teraz do takich obiektów trzeba wchodzić z lornetkami . Pozdrawiam 2013-05-26 15:05:14 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 20 dni |