|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.22
8 sierpnia 2013 , Poznań Wschód. Budynek oraz część peronu 1 widziane z pociągu.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 30 sierpnia 2013, godz. 10:27:42 Autor zdjęcia: Marek Potocki Rozmiar: 1300px x 872px Aparat: DSLR-A200 1 / 1000sƒ / 5.6ISO 20060mm
1 pobranie 1323 odsłony 5.22 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Marek Potocki Obiekty widoczne na zdjęciu
Stacja kolejowa Poznań Wschód więcej zdjęć (11) Zbudowano: 1912 Dawniej: Główna / Poznań Wschodni Poznań Wschód stacja węzłowa , odgałęziają się tu linie do Gołańczy(aktualnie w trakcie modernizacji) Bydgoszczy / Torunia oraz Warszawy .Stacja jest po generalnej modernizacji 2009 rok , posiada trzy perony , przejście podziemne oraz windy dla niepełnosprawnych . Pierwotna nazwa stacji to Poznań Główna , nazwa pochodziła od dzielnicy na terenie której się znajduje .Jednak z racji częstych pomyłek z Poznań Główny zmieniono na Poznań Wschód . |