|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1964-1967 , M/S "BATORY" |
Jakiieś pomysły na lokalizację?.... 2013-12-13 11:27:46 (12 lat temu)
do Miroslaw2: Można całkiem sporo poczytać o tym statku: - może ktoś rozpozna, budynku po lewej. 2013-12-13 13:14:29 (12 lat temu)
do Miroslaw2: Wygląda że to awanport w Gdyni a zdjęcie wykonano by, z Nabrzeża Francuskiego lub Pilotów. W tle widoczny byłby Port Wojenny na Oksywiu. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa 2013-12-13 14:03:40 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 wrzesień
12 lat 9 miesięcy 18 dni |
![]() |
porty morskie
|