|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.68
30 grudnia 2013 , Budynek Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Do niedawna na parterze mieściło się też pogotowie ratunkowe, które po reorganizacji i likwidacji dyspozytorni przeniosło się do budynku z garażami (na zapleczu).Skomentuj zdjęcie
|
0 pobrań 899 odsłon 5.68 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft Obiekty widoczne na zdjęciu Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna więcej zdjęć (15) Zbudowano: 1 poł. XIX w. Zabytek: GEZ Budynek pochodzi z 1 poł. XIX wieku. Siedziba Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Przez długie lata na parterze miało swoje pomieszczenia Pogotowie Ratunkowe, które obecnie ma swój budynek wraz z garażami w podwórzu. ul. Mickiewicza Adama więcej zdjęć (406) Dawniej: Poststrasse |