|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1986-1987 , Koluszki. "Krajobraz. Ulica Brzezińska. Budynek poczty. Park." |
Jak widać Koluszki mają się czym chwalić i mają wiele do zaoferowania zarówno mieszkańcom jak i turystom. Szkoda, że na zdjęciu nie ma jedynego wartego uwagi obiektu w Koluszkach - osiedla kolejarskiego z początku XX wieku. Jest to chyba jedyne miasto w łódzkim, gdzie właściwie nie ma po co jechać 2014-01-09 08:03:48 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Kiedyś znane było powiedzenie: "Łódź ma kolej w Koluszkach, wodę w Pilicy a lotnisko w Warszawie" - ale od tego czasu wiele się zmieniło i chyba faktycznie nie ma po co jechać do Koluszek ;) 2014-01-09 08:49:05 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 15 dni |