|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
27 lutego 1979 , Ulica Angowicka - wjazd do miasta od strony południowej (od Angowic, Ogorzelin) ... tzw. "zima stulecia" - 27.02.1979r.Skomentuj zdjęcie |
4 pobrania 1047 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia legion Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Angowicka więcej zdjęć (115) |