starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Hmm, a co tam wjeżdża (wyjeżdża) do środka?, kabina jakaś, wagonik !!! Jak dobrze pamiętam to do roku 1987 na sam szczyt wjeżdżało się pojedynczymi krzesełkami.
2014-01-27 20:58:46 (12 lat temu)
do † Yanek: Wjazd jest z drugiej strony.
2014-01-27 21:11:42 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: OK, tyle że na Skrzyczne wjeżdżałem przez 5 sezonów w II poł. lat 80-tych i sobie nie przypominam aby wyciąg przejeżdżał przez budynek. No bo to co widać z lewej strony to wygląda na jakiś wagonik, którego ani wtedy ani chyba do dzis nie ma?.
2014-01-27 21:20:11 (12 lat temu)
do † Yanek: To czas zobaczyć nową ja też jeszcze nie byłem
2014-01-27 21:27:18 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 7 dni
Dodane: 27 stycznia 2014, godz. 20:47:52
Autor: K.Kaczyński ... więcej (731)
Rozmiar: 1300px x 909px
5 pobrań
2499 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Eugeniusz S.
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje
Kolej linowa na Skrzyczne
więcej zdjęć (66)
Zbudowano: 1958-1959
ul. Myśliwska
więcej zdjęć (412)