|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 24 głosy | średnia głosów: 6
16 lipca 2014 , Remont nabrzeża przy bulwarze im. ks. Aleksandra Zienkiewicza zbliża się do końcaSkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 21 lipca 2014, godz. 12:57:06 Autor zdjęcia: pawulon Rozmiar: 1600px x 1067px Aparat: NIKON D3100 1 / 250sƒ / 8ISO 10018mm
1 pobranie 1126 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia pawulon Obiekty widoczne na zdjęciu bu. Zienkiewicza Aleksandra, ks. więcej zdjęć (104) Jeden z szlaków spacerowych nad Odrą we Wrocławiu uroczyście otrzymał 28 lutego 2009 r. imię ks. Aleksandra Zienkiewicza. Bulwar sąsiaduje z kościołem św. Marcina - jedyną pozostałością dawnego zamku piastowskiego we Wrocławiu oraz słynną wrocławską „Czwórką” (budynkiem przy pl. Katedralnym 4, w którym mieściło się duszpasterstwo akademickie) i kościołem śś. Piotra i Pawła, w którym przez wiele lat duszpasterzował ks. Zienkiewicz. |