|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1960-1961 , Widok na schronisko PTTK "Równica". |
W tamtych czasach z tarasu mozna bylo podziwiac doline Wisly. Obecnie drzewa tak podrosly ze zaslonily widok. 2014-07-24 21:27:03 (11 lat temu)
do cracusiac: Co ciekawe bardzo często można się spotkać z takimi widokami które już "zarosły" a nie kojarzę żadnego miejsca gdzie byłoby odwrotnie - dawniej zarośnięte a obecnie nie :) To chyba dobrze świadczy o ochronie zieleni w naszym kraju - w końcu stopniowo rośnie zalesienie Polski i obecnie już chyba przekroczyło 30% pow. kraju. 2014-07-24 21:52:00 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 17 dni |