|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.72
Lata 1970-1971 , Skrzyżowanie ulic Kamiennej i Drukarskiej, jeszcze przed przedłużeniem do ul. Ślężnej. Mimo złej jakości, publikuję to zdjęcie jako ciekawostkę. Okazuje się, że był czas, kiedy ul. Kamienna była ulicą podporządkowaną do ul. Drukarskiej, co dokumentuje widoczny znak drogowy:) . |
Przepraszam, że komentarz nie o architekturze ale jeśli mnie moja pamięć nie myli to te kurteczki z zamkiem i ściągaczem na rękawach i w pasie nazywały się \"szwedki\" :):) 2010-06-20 20:23:28 (16 lat temu)
do Wiesław Smyk: Słusznie Kuba prawisz. Też byłem posiadaczem takiej \"szwedki\" ;-) 2010-06-20 20:25:37 (16 lat temu)
|
|
Na stronie od 2009 styczeń
17 lat 5 miesięcy 0 dni |