starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Powstańców Wielkopolskich 3-3a, dziwne że nie ma kontynuacji poczty obecnej z budynkiem starym.
2015-01-23 22:06:40 (11 lat temu)
mag
Na stronie od 2010 maj
16 lat 1 miesiąc 7 dni
Dodane: 15 września 2014, godz. 21:24:10
Rozmiar: 1200px x 743px
2 pobrania
1584 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mag
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dawniej: Postamt (Poczta)