|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.58
7 listopada 2014 , Rozpoczęła się budowa nowego budynku mieszkalno-usługowego w miejscu wyburzonego "drewniaka"Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 10 listopada 2014, godz. 20:59:13 Autor zdjęcia: Rado-NDM Rozmiar: 1452px x 1000px Licencja: CC-BY-SA 3.0
0 pobrań 931 odsłon 5.58 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Rado-NDM Obiekty widoczne na zdjęciu Hetmańskie Apartamenty więcej zdjęć (12) Biuro: Kreujemy - Pracownia Architektoniczna Inwestor: P.W. AS-BUD Sp. z o. o. Zbudowano: 2014- ul. Sobieskiego Jana III więcej zdjęć (49) Dawniej: Przejazd, Szkolna |