|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
wrzesień 2007 , W połowie drogi między Łężnem a Łężycami stoi ten zagatkowy pomnik.Wyryta jest data 1911 i dwuczłonowy napis,który jest skuty.Ciekawe czy ktoś wie coś cokolwiek o tym postumencie.Skomentuj zdjęcie |
2 pobrania 1572 odsłony 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia † jaxan Obiekty widoczne na zdjęciu Pomnik więcej zdjęć (3) Zbudowano: 1911 |