|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.82
1 czerwca 2015 , Jeden z budynków dawnego wojskowego ośrodka wypoczynkowego - obecnie karczma "Na wydmach" |
Budynek wybudowano daawno temu (jeszcze w XIX wieku?) jako hangar stacji Ratownictwa brzegowego. 2017-03-12 09:35:08 (9 lat temu)
do Piotr1941: Administracyjnie Grogno gmina Międzyzdroje (przenoszę) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa 2020-08-30 13:19:36 (5 lat temu)
do mag : Ten budynek stoi przy zejściu na plażę w Wisełce. "System ratownictwa brzegowego zainicjowano w drugiej połowie XIX w. Od tego czasu na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego zaczęły powstawać stacje ratownictwa. W najbliższym sąsiedztwie Międzyzdrojów wybudowano je w Wisełce oraz Trzęsaczu." Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisano link 2021-04-15 20:14:13 (5 lat temu)
|
|
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 8 dni |
![]() |
restauracje
|