|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1971-1976 , Wizyta abp. Ignacego Tokarczuka na jednej z uroczystości parafialnych. Fotografia wykonana przy kościele, widoczny budynek na placu kościelnym już nie istnieje. Na prawo od niego powstała dzwonnica.Skomentuj zdjęcie |
5 pobrań 1698 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia mniszek |