|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 5.33
kwiecień 2008 , To ostatni budynek (ale nie obiekt!) na Dolnym śląsku. Droga, przy której stoi prowadzi do Wielkopolski zaczynającej się kilkaset metrów dalej. W latach 1920-1939 był to dom straży granicznej po stronie niemieckiej. |
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 5 dni |