|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1948-1955 , Nie pamiętam na którym odcinku jezdnie były brukowane kostką granitową, z pas rozdzielający ułożony był z kostki białej w obramowaniu bazaltowej. |
Prawdopodobnie wyjaz z doliny, z Legnicy w kierunku wschodnim. 2026-05-05 18:20:53 (miesiąc temu)
|
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 0 dni |
O autostradzie ->
br />