|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.51
12 lipca 2009 , Pomnik w wadowickiej bazylice. Podpisane "Jan Paweł II", aczkolwiek nie wiem, kto to naprawdę jest...Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 16 marca 2010, godz. 17:11:12 Autor zdjęcia: Gaj777 Rozmiar: 768px x 1024px Licencja: Public Domain
4 pobrania 2868 odsłon 5.51 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Gaj777 Obiekty widoczne na zdjęciu Wnętrza bazyliki więcej zdjęć (110) Bazylika Ofiarowania NMP więcej zdjęć (104) Architekt: Tomasz Pryliński Atrakcja turystyczna Zbudowano: 1792-1798 Zabytek: A-737 z 9.06.1999 pl. Jana Pawła II więcej zdjęć (531) Dawniej: Rynek, Armii Czerwonej |