starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Według mnie są to ostatnie podrygi szóstki na Orunię, czyli 1972. Prawdopodobnie nie dojeżdża już do Gościnnej, o czym może świadczyć choćby tablica liniowa na przodzie doczepy (1389 - poznaję po dachu), co wskazuje na ruch wahadłowy. Nietypowe jest też miejsce do pozowania do zdjęcia. Wygląda na to, ze ten tramwaj dalej już nie jedzie. Trochę dziwne, bo przecież jest to tuż za ówczesnym Placem 1 Maja. Był sens puszczania tramwaju na tak krótkim odcinku (tzn. stąd do obecnego Placu Solidarności)?
2016-05-18 00:16:07 (10 lat temu)
Tylko ta miała tak dziwnie przerobiony ten dach? To albo ma takie szczęście bo na zdjęciach widać taki dach dość często, albo jednak było ich więcej?
2016-05-18 08:56:11 (10 lat temu)
Bylo ich wiecej np. 1380, 1384, 1387, ale roznily sie ksztaltem dachu po przerobkach. Ta z tego zdjecia ma jeszcze inny ksztalt, w kazdym razie - dla mnie nieznany.
2016-05-18 13:28:52 (10 lat temu)
do piotram: Dokładnie, jak pisze mirekjot. Podobny dach miała 1387, ale bardziej spłaszczony na końcach , poza tym miała nieotwieralne środkowe okna. Po wycofaniu 1386 wzięła od niej budę i w ostatnim roku miała już dach normalny. Natomiast 1384 i 1380 miały dach taki: .
No, aż tak wielu zdjęć 1389 ja nie widziałem. Do tej pory wraz z powyższym to chyba 3.
2016-05-18 13:47:15 (10 lat temu)
do tang: Tuż za ówczesnym placem 1 Maja? tzn. jakie miejsce masz na myśli, bo przyznam, że go jeszcze nie rozpoznałem?
2016-05-18 16:23:07 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: W okolicy obecnego przystanku SKM Gdańsk-Śródmieście. Mniej więcej tu: . Ten tramwaj za chwile tam wjedzie:
2016-05-18 17:46:34 (10 lat temu)
do tang: Chociaż jak się przyjrzałem teraz, to trochę niekoniecznie.
2016-05-18 17:53:28 (10 lat temu)
do tang: No nieeee, nie przekonałeś mnie. Myślę, że to jednak będzie na "prawdziwej"Oruni
2016-05-18 20:02:13 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: No dobrze, ale w takim razie gdzie? Myślisz że wjechał w Gościnną z drugiej strony. Może i tak, jest w końcu na lewej stronie drogi, z tyłu jakby widać przejazd kolejowy. Ale w taki razie co to za wysokie budynki po prawej stronie zdjęcia?
Wycofuję się z umiejscowienia, ale podtrzymuję datę: 1972.
2016-05-18 20:43:58 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: A mogą to być okolice skrzyżowania z Sandomierską? Bo coś chodzi mi po głowie, że pod koniec 6 była skrócona właśnie do Sandomierskiej.
2016-05-18 21:01:47 (10 lat temu)
do tang: Chciałbym, żeby to było właśnie tam.Tyle, że trudno to potwierdzić, bo w tych okolicach zabudowa wschodniej strony Traktu św. Wojciecha po prostu "wyparowała"
2016-05-18 21:08:47 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: I tak prawdopodobnie jest. Przebieg ul. Jedności Robotniczej (używam ówczesnej nazwy, bo Trakt św. Wojciecha tego już nie pamięta :)), był rzeczywiście cudaczny. Była tam np. mijanka, gdzie tory tramwajowe szły przy krawężnikach, a samochody jechały... środkiem.
2016-05-18 21:31:08 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: Nie całkiem wyparowała. "Adria" została. :)
2016-05-18 21:35:10 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: Mnie by wychodziło- Stare Szkoty "Zremb" (Szkocka) ,możliwe to?
2016-05-18 22:27:00 (10 lat temu)
do grgrz: Sugerujesz jeden przystanek wcześniej w kierunku Gdańska, a widoczny gmach to biurowiec Zrembu, a ten jakby szlaban to wjazd do zakładu? Może i tak, bo w rejonie Sandomierskiej nic takiego mi nie pasuje.
No dobrze, ale jakie w takim razie plany ma tramwaj? Wygląda jakby skończył już bieg, a z tyłu nie widać wagonu silnikowego, który miałby go zabrać z powrotem.
2016-05-18 23:32:51 (10 lat temu)
do tang: Nie wiem czy skończył, pasażerów brak .W Poznaniu przed pętlą też wozy były nieraz puste .
2016-05-18 23:52:29 (10 lat temu)
do grgrz: Koniec trasy podejrzewam bardziej z zachowania obsługi niż braku pasażerów. Pan konduktor pozuje sobie do zdjęcia, a motorniczy też nie wygląda jakby miał zamiar jechać dalej.
2016-05-19 00:14:55 (10 lat temu)
do tang: Co takiego było że tramwaj nie dowoził ludzi do pętli ,drugi tor ,widać w tym miejscu , istnieje?
2016-05-19 07:17:34 (10 lat temu)
tang
+2 głosów:2
Moja hipoteza jest taka: rok 1972, tramwaj stoi na przystanku przy ZREMBie i czeka na mijance na jadący z przeciwka. Jednak przystanek końcowy nie jest już przy gościnnej, prawdopodobnie przy Sandomierskiej.
Uzasadnienie.
Czas. Bergman ma juz zaspawane okienka obok „filmu”. Nie mogą więc być to lata 50-te. Do zajezdni Łąkowa wagon 1268 powrócił najwcześniej w roku 1969, ale raczej 1970. Warszawskie doczepy jeszcze później, gdy w Gdańsku na dobre zaczęły się szarogęsić 102-ki.
Miejsce. Najbardziej przekonujący jest tajemniczy budynek za tramwajem, pasujący do biurowca ZREMBu.
Przystanek docelowy. Po pierwsze wspomniana tablica na doczepie umieszczona z przodu a nie z tyłu. Wygląda na to, że tramwaj porusza się wahadłowo. Potwierdza to także skład. W roku 1972 nie było już łatwo o dwukierunkową N-kę, Bergman + warszawska doczepa nadawały się do takich rzeczy idealnie. Poza tym, gdyby tramwaj miał jechać do gęsto zabudowanej części Oruni to w tym miejscu na pewno miałby pasażerów. Ponieważ jednak jedzie tylko do Sandomierskiej, jego praktycznie jedynymi użytkownikami są mieszkańcy Starych Szkotów i pracownicy oraz interesanci ZREMBu. Z centrum Oruni do Śródmieścia jeździły autobusy, które zresztą zatrzymywały się przy Sandomierskiej. Nikomu nie chciałoby się przesiadać na ślamazarny tramwaj.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-05-19 20:05:02 (10 lat temu)
do grgrz: Linia na Orunię była jednotorowa z mijankami. Nie było sygnalizatorów, tramwaje jadące w przeciwnych kierunkach na mijankach musiały się spotykać. Skrócenie trasy było zaś spowodowane rozpoczętą już przebudową ul. Jedności Robotniczej.
2016-05-19 20:08:47 (10 lat temu)
do tang: Chciałem potwierdzenia mijanki i to otrzymałem. Twój wywód wydaje się logiczny.Ja nie znając tych miejsc z autopsji mogłem to tylko przypuszczać.
2016-05-19 20:47:06 (10 lat temu)
do grgrz: Jednotorowość i mijanki to akurat wiadomości całkowicie pewne.
2016-05-19 20:58:40 (10 lat temu)
do tang: Wiele razy jeździłem "szóstką" do ciotki na Rubinową ale jedyne co dobrze pamiętałem, to jazda wzdłuż torów pod wiaduktem na wysokości TME. Wydaje mi się, że na wysokości kościoła św Loyoli tory szły blisko wału Kanału Radunii no ale to juz kawałek za Zrembem, no i oczywiście możliwe że się mi to tylko zdaje !?
2016-05-19 22:37:46 (10 lat temu)
do † Yanek: Ja z kolei bywałem, tam bardzo rzadko i w zasadzie były to wyłącznie przejażdżki tramwajowe. Największy kontakt z Orunią miałem podczas służby wojskowej (1977-79), kiedy pełniłem ok. 40 wart przy istniejących chyba do dziś magazynach policyjnych.
2016-05-19 23:00:21 (10 lat temu)
do tang: Czyli z Sandomierskiej podjeżdżał sam wóz .podczepiał na mijance przy ZREMBie odczepioną doczepę ? Ci czekają na jego przyjazd to i mogą pozować .
2016-05-20 07:04:25 (10 lat temu)
do grgrz: Myślę, że manewrowanie odbyło się przy Sandomierskiej (jak do 1961 roku na Waryńskiego), a oni czekają tylko na powrót poprzedniego składu. Dopóki nie podjedzie to mają czas.
2016-05-20 16:53:13 (10 lat temu)
2016-07-08 01:39:19 (9 lat temu)
† KC
Na stronie od 2015 luty
11 lat 3 miesiące 21 dni
Dodane: 17 maja 2016, godz. 19:13:57
Rozmiar: 1220px x 800px
43 pobrań
1831 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † KC
Obiekty widoczne na zdjęciu
Typ Bergmann
więcej zdjęć (56)
Zbudowano: 1927
Zlikwidowano: lata 70.

Zakres nuemracji pierwotnej: od 245


Tramwaje w Gdańsku
więcej zdjęć (215)
Zbudowano: 1873/1896

Pierwszy tramwaj konny wyjechał na trasę w czerwcu 1873 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w sierpniu 1896.