starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.25
Skomentuj zdjęcie
Bardzo mnie dziwi , że tablice z młotem i sierpem nie wzbudzają u nas praktycznie żadnych emocji. Często nawet na gwiazdy są co roku pieczołowicie odmalowywane na kolor czerwony. A ile szumu jest przy odbudowie niemieckich pomników, z Krzyżami Żelaznymi, upamiętniają poległych podczas I wojny światowej.
2010-03-31 11:30:56 (16 lat temu)
Tak to już jest. To miejsce rzeczywiście nie było nigdy niszczone.
2010-03-31 12:02:28 (16 lat temu)
pawel
Na stronie od 2009 grudzień
16 lat 6 miesięcy 13 dni
Dodane: 31 marca 2010, godz. 11:14:40
Autor zdjęcia: pawel
Rozmiar: 1000px x 742px
1 pobranie
1544 odsłony
5.25 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia pawel
Obiekty widoczne na zdjęciu
cmentarze
Cmentarz
więcej zdjęć (6)
Zbudowano: 1900
ul. Cmentarna
więcej zdjęć (14)