starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. pomorskie powiat człuchowski Człuchów ul. Ogrodowa Targowisko miejskie

13 września 2016 , Jeden z pawilonów handlowych (mini bistro), na targowisku miejskim, gdzie serwowana jest kuchnia domowa.

Skomentuj zdjęcie
Skuszony reklamą z baneru zamówiłem pierogi z grzybami i kapustą, powiem krótko - palce lizać !!! :-))) Jak kiedyś traficie w trakcie wojaży pod człuchowski zamek to polecam :)
2016-09-21 13:39:53 (9 lat temu)
do legion: Czytam wystawione menu i odnalazłam coś takiego jak "kapsalon" - czy ktoś wie co to ?
2016-09-21 16:03:22 (9 lat temu)
fralat
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jeszcze nie jadłem, ale: Kapsalon – holenderskie danie typu fast food, na które składają się frytki przykryte szoarmą i warstwą sera gouda, zapiekane do momentu roztopienia sera, a następnie pokryte warstwą sałatki. Najczęściej podawane z sosem czosnkowym lub innym ostrym sosem. Zamiast szoarmy do przyrządzenia potrawy wykorzystuje się także m.in. kebab, gyros lub falafel.
Nazwa kapsalon w języku niderlandzkim oznacza dosłownie salon fryzjerski. Danie zostało wymyślone w 2003 roku przez Nathaniëla Gomesa (pseudonim Tati) – fryzjera z Rotterdamu, który we współpracy z położoną niedaleko jego salonu restauracją serwującą szoarmę połączył wszystkie swoje ulubione składniki w jedną potrawę[1][2]. Od tego czasu kapsalon rozprzestrzenił się w Holandii i Belgii[3], gdzie można go dostać w punktach gastronomicznych serwujących szoarmę lub kebab.
Jedna porcja może zawierać do ok. 1800 kcal[4]. (wikipedia).
Smacznego.
2016-09-21 16:58:36 (9 lat temu)
Człuchów mnie zachwyca!
2016-09-21 19:20:00 (9 lat temu)
do fralat: Dziękuję, to coś absolutnie nie dla mnie, wolę już schabowego z kapustą;-)
2016-09-21 19:23:23 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Całkowicie się zgadzam; nawet bez kapusty!
2016-09-21 19:31:59 (9 lat temu)
legion
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Schabowy to coś w rodzaju naszej potrawy narodowej ale ja uważam, że od czasu do czasu można spróbować i jakiegoś innego "wynalazku" ...choćby z ciekawości jak to smakuje :-)
2016-09-22 05:42:19 (9 lat temu)
legion
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 7 miesięcy 11 dni
Dodane: 21 września 2016, godz. 13:34:41
Autor zdjęcia: legion
Rozmiar: 1700px x 1275px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: Canon PowerShot SX510 HS
1 / 125sƒ / 5ISO 12510mm
3 pobrania
824 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia legion
Obiekty widoczne na zdjęciu
Targowisko miejskie
więcej zdjęć (3)
ul. Ogrodowa
więcej zdjęć (3)