26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat krośnieński
OBIEKTY - Czarnorzeki
Najbliższe atrakcje turystyczne
Skała Chrystusowa
1285
m
Korczyna
Centrum Rekreacyjno-Sportowe
1880
m
Czarnorzeki
Dawne wyrobisko kamienia "Czarne Ś...
2241
m
Korczyna
Bezimienny wodospad
5164
m
Zaginione skałki
5481
m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kapliczka

Atrakcja turystyczna
krośnieński /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Bylo mi źal tej Kapliczky Maryjnej...i tak dodalem znacznik.....☺
2022-12-28 16:26:36 (3 lata temu)
do vetinari: Jak można dodawać znaczniki ?
2022-12-28 17:42:57 (3 lata temu)
do Waldemar S: Dodajeś obiekt, potem na stronie obiektu naciskaś obcjie "edituj mape". Wybieraś albo znacznik obiektu, linie ulicy, obszar parku, placu itd Jak co, zadawaj pytania i ktoś, kto to robi po polsku Ci da lepszą porade. Pytanie jest, czy masz obcjie editowania mapy. Ale z tego co pamiętam z diskusji, to chyba masz.
2022-12-28 18:46:40 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję :)
2022-12-28 18:50:46 (3 lata temu)
do Waldemar S: Trzymam kciuky, masz troche do dodania ☺
2022-12-28 18:52:14 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+2 głosów:2
do vetinari: Powiodło się :) jest to mój 1-szy obiekt tutaj, musze poćwiczyć więcej :) dzięki za pomoc :)
2022-12-28 19:48:20 (3 lata temu)
do Waldemar S: Gratuluje, ide sobie otworzyć na tą okazjie piwo, troche się mi nazbiralo pod choinką.....tak z cikeawości...ten pomnik w Lublinie ?
2022-12-28 20:01:08 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tak, stoi na Placu Zamkowym w pobliżu tej kamienicy, z której żartowaliście sobie :)
2022-12-28 20:03:25 (3 lata temu)
do vetinari: w jakim gustujesz ?
2022-12-28 20:03:57 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Waldemar S: Opróc radlerów, ciemnych i stoutów....wszystkie dobrze nalane ☺ W domu ale się kolecjionować ciekawe smaky z malych browarów, albo kraftowych. Teraz mam otworzone to
2022-12-28 20:09:43 (3 lata temu)
do vetinari: Ja piję takie co dobrze smakują i nie są w kosmicznych cenach, polskie wynalazki są do du...... większość z moich ulubinych to piwa czeskie, teraz piję to :
2022-12-28 20:17:07 (3 lata temu)
do Waldemar S: Niestety, wlaśnie to jest jedno z tych, które mi jakoś niepodchodzi, i potem jeścze Staropramen. Wole lane piwa, ale w mojej okolicy są knajpy raczej konzerwatiwne. Chociaź Pilsnera albo Radegasta tam czopują wyśmienicie. Lubie mocne piwa, APY i IPY. Ceny piw kraftowych są oczywiście wyźszę od europiw, ale mam tą wygode, źe w naszym regionu jest sporo malych, kraftowych browarków, moge sobie więc wybierać. Najlepsze są oczywiście festyny piwne... Tam moje kubky smakowe mają źniwa.
2022-12-28 20:30:41 (3 lata temu)
do vetinari: W lublinie nie mam wyboru czeskich piw, kiedyś mieliśmy Czeską Piwnicę, ale oszukiwali na piwie, więc zrobiłem im zadymę i olałem. Jestem zdany na te łatwo dostępne. Staropramen i Urwuell są dobrymi piwami i ich nie oszukują, kupuję z długim terminem ważności i wówczas są dobre :) Konrad 12, Krušovice Royal Pale Lager, Budvar Reserve,
2022-12-28 20:37:10 (3 lata temu)
do Waldemar S: Jak się będzieś kręcil kolo Těšína, daj znać.....Lane jest lane. Co do terminu waźności, u mnie dlógo piwo niewytrzyma ☺☺☺
2022-12-28 20:45:32 (3 lata temu)
do vetinari: O.K. i ja kupuję i piję z wyjątkiem porterów bałtyckich, które leżakuję :) mam już kilkanaście butelek od 3 do 7 lat :) potrzymam jeszcze i otworzę na specjalną okazję :) :) Jak będę w okolicach Cieszyna dam cynka :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-12-28 20:48:09 (3 lata temu)
do Waldemar S: Trzymam Cie za slowo...☺
2022-12-28 20:57:57 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Łomża Łomża Bazylika w Łowiczu gliwice gliwice gotyckie kościoły Goleniów Goleniów radymno noniewicza Poznań Poznań tvp tvp tvp tvp tvp tvp Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu ul. Chmielna 36 przytoczna dwór garbolewskich Stalmacha szczecin wroclaw wroclaw Ciechanów Ciechanów bydgoszcz plac solny Wrocław, Michalczyka warszawa okrzei Statki dwór garbolewskich czerwonka czerwonka legion