| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat biłgorajski
Obiekty w okolicy
Orzechowa 38
29
m
Frampol
Zamojska 8
57
m
Frampol
Targowa 26
117
m
Frampol
Targowa 38
118
m
Frampol
Targowa 42
126
m
Frampol

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Orzechowa 40

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rafał T
 
+7 głosów:7
Kiełbasa wyborcza : )
2019-12-21 23:08:40 (6 lat temu)
do Rafał T : Nasz obecny premier jest 4 najbogatszym Czechem ( chociaź jest rodowitim Slowakiem ) i jego majatek osiaga 74 miliard koron. Jednym z jego chwitem marketingowim przedwyborowym bylo...rozdawanie paczków na spotkaniach z ludzmi.....Wiec obecnie ma przezwizko "paczek"....ja nieprzepadam za paczkami, natomiast polskie kielbasy uwielbiam...i co teraz ??☺☺☺
2019-12-21 23:14:17 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przeprowadź się na drugą stronę Olzy i głosuj u nas, obywatelstwo Ci jakoś załatwimy ;-)
2019-12-22 09:48:54 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Ja to mam dobrze zalatwione, mieszkamy 50m od Olzy, wiec Izke kupuje paczky w piekarni naprzeciwko ulicy i kielbasky chodze razem z Sally kupować do Cieszyna. Nasze Polsko-Czeskie mańźelstwo niemioźe mieśkacz lepiej. Dziewczyny, chociaź sie czuja Cześkami maja wyrastali na polskich bajkach i piosenkach, i Sally pochodzac z polskiego schroniska lubi czeskie rogaliky. poprostu nam sie udalo powiazać pozitiwne i dibre rzeczy z obych dwóch stron Olzy ☺☺☺. Ale dziekuje za propozicije ☺☺☺
2019-12-22 10:55:02 (6 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dyplomatycznie😁
2019-12-22 11:10:53 (6 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do vetinari: Czyli głosujesz i na pączki i na kiełbasę;-)
2019-12-22 12:58:51 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do max: I jak źe inaczej....30 lat manźelstwa, chalupa pelna blondynek....i do tad źyje i nieuźywam nalogów.... ☺☺☺
2019-12-22 11:19:03 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141 piotrkowska 141