| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Studnia
13
m
Grodków
Skład opału
39
m
Grodków
Wiata peronowa
46
m
Grodków
Dworzec kolejowy
55
m
Grodków
Stacja kolejowa Grodków Śląski
58
m
Grodków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
Na tym zdjęciu widać ten budynek : częściowo zasłonięty naczepą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja wpisu
2015-11-03 21:54:18 (10 lat temu)
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
Na tym zdjęciu jest dobrze widoczny od strony południowej .
2015-11-03 23:21:44 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do R. KASPEREK: To znaczy Rysiu, że to jest ten budynek: ?
2015-11-04 09:15:16 (10 lat temu)
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Tak Danusiu, to jest to miejsce, nad tym płotem widać korony drzew tych przed dworcem.
2015-11-04 16:15:29 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do R. KASPEREK: Ja trochę z innej beczki. Wiecie może w którym miejscu znajdowała się fabryka maszyn Klingsów? "Monitor Polski" z 1948 r. w orzeczeniu Ministra Przemysłu i Handlu o przejściu przedsiębiorstw na własność państwa, podaje adres: Półwieś nr 3. Czyli obecny Półwiosek, tylko gdzie?
2015-11-04 16:46:23 (10 lat temu)
do R. KASPEREK: Coś mi tu nie pasuje.. Czy to komin mleczarni?
2015-11-04 16:47:50 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: To obecny Agro As, przy ul. Otmuchowskiej 4. W opisie podałam link strony, na której można zobaczyć rachunek z nagłówkiem firmy i jej usytuowanie.
2015-11-05 17:42:46 (10 lat temu)
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): To nie jest komin Danusiu , tylko jakiś słup. Po prawej stronie zdjęcia niewidoczne są tory w kierunku Nysy, po lewej płot nieistniejącego już składu węgla, płot też już nie istnieje.
2015-11-06 22:28:19 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Bardzo dziękuję! :)
2015-11-08 16:19:47 (10 lat temu)
do R. KASPEREK: Rysiu.. Zgadza się.. I słup w pobliżu budynku nadal stoi.. Tylko jest inny. A co obecnie jest w tym budynku, bo nie widziałam tam żadnego oznakowania?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2015-11-07 08:00:24 (10 lat temu)
do Cristoforo: Dzięki za to pytanie, bo wcześniej nie słyszałam o tej fabryce ani o właścicielu budynku nr 2 przy Otmuchowskiej.. Dopiero teraz zebrałam trochę informacji. :)
2015-11-10 08:44:27 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: żuławski ośrodek kultury katowice willa goldsteinów świdnicka świdnicka Engel & Groß katowice willa goldsteinów ostrołęka pomnik pomnik siedlce siedlce plac przyjaźni Gdynia Gdynia katowice rynek 6 katowice rynek 6 konopnicka katowice rynek 6 subisława Siedliszcze zwierzyniec zamojska smocza 21 wizytek czudec wizytek halemba katowice rynek 6 strzyżów dwór strzyżów pałac kielnarowa siedlce siedlce strzyżów strzyżów tyczyn